Polityka prywatności

Administrator danych – kto nim będzie

Dariusz BUDYTA A,A,A ELIZJUM Kompleksowe Usługi Pogrzebowe. z siedzibą w Konstancinie Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 58 oraz nasi zaufani partnerzy – czyli podmioty, z którymi stale współpracujemy (przede wszystkim w zakresie dostosowywania naszych treści oraz reklam do Twoich potrzeb oraz zainteresowań).

Dane osobowe – jak je zbieramy?

Twoje dane osobowe zbieramy w momencie, gdy korzystasz z naszych usług (np. przy wysyłaniu zapytań). Dane osobowe mogą być zapisywane np. w plikach cookies, które instalujemy lub instalują nasi zaufani partnerzy na naszych stronach oraz urządzeniach, które wykorzystujesz do korzystania z naszej strony.

Przetwarzanie Twoich danych – w jakim celu?

Zależy nam na tym, by przetwarzać Twoje dane osobowe w kilku celach:

  • by świadczone przez nas usługi były odpowiedzią na to, co Cię interesuje, czyli do potrzeb analitycznych
  • by treści były dopasowane do Twoich potrzeb
  • również by publikowane przez nas reklamy odpowiadały Twoim potrzebom

W większości dane dotyczące ruchu naszych użytkowników gromadzone są w narzędziach tj. Google Analytics. Prawo daje nam także możliwość przekazania danych podmiotom, które będą je przetwarzać na nasze zlecenie. Mogą to być na przykład podwykonawcy naszych usług, agencje marketingowe oraz oczywiście organy typu sądy czy policja, które mogą żądać danych na podstawie obowiązującego prawa.

Twoje prawa w stosunku do danych

Pamiętaj, że w każdej chwili masz prawo do wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Dariusz BUDYTA A,A,A ELIZJUM Kompleksowe Usługi Pogrzebowe. Możesz również zażądać dostępu do swoich danych – w dowolnym momencie możesz je usunąć, sprostować, ograniczyć ich przetwarzanie, przenieść czy wnieść skargę do organu nadzorczego. Jeśli chcesz wycofać lub zmienić swoje dane wystarczy, że napisesz email na adres biuro@elizjum.com.pl o treści „wycofanie zgody”.

Wyrażenie zgody na przechowywanie w Twoim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym profilowania, Twoich danych osobowych pozostawianych w ramach korzystania oferowanych przez nas i naszych zaufanych partnerów usług. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Masz Pytanie? Skontaktuj się z Nami

Formularz kontaktowy

[dynamictext* your-subject "CF7_get_post_var key='title'"]

Dane Kontaktowe

Usługi Pogrzebowe ELIZJUM

Konstancin-Jeziorna, 05 – 520
ul. Piaseczyńska 58

tel. 22 711 70 69
tel. kom. 503 621 966
biuro@elizjum.com.pl

Biuro czynne:
pon – pt 9-18
sob. 9-14

Zobacz na mapie

custom term paper writing